Kvalitní a úsporné bydlení

Projekt Rezidence Střelice představuje jedinečnou možnost klidného bydlení v blízkosti přírody s úzkým spojením s městem Brnem. Při přípravě projektu jsme využili našich zkušeností z mnoha realizovaných developerských projektů tak, aby bytový dům zapadl do poklidné lokality obce a zejména, aby nové byty plnily vaše očekávání na moderní a komfortní bydlení. Bytový dům navrhla architektonická a projekční kancelář Free architects s.r.o.

Rezidence Střelice nabízí dostatečnou rozmanitost bytů pro váš výběr. Dispoziční řešení je od bytů 1+kk, přes praktické byty 2+kk až po prostorné byty 3+kk. Zajímavou variantou je i několik bytových jednotek s otevřenou galérií, ve kterých vyniká jejich vzdušnost a prostornost. Na výběr jsou jednotky s balkónem, terasou nebo předzahrádkou.

V podzemním podlaží se nacházejí garážová stání tak, aby parkováním nebyla rušena klidová zóna bydlení. Nízké měsíční náklady na bydlení zajišťuje budova s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB) s vlastní plynovou kotelnou pro celý objekt. Dalších úspor provozních nákladů je možno dosáhnout vybavením domácností smart home technologií.

Lokalita

Rezidence Střelice se nachází v příjemné krajině v zeleni Bobravské vrchoviny s přírodním parkem Bobrava. Rezidenční bydlení v jižní části obce Střelice navazuje na ulici Příční a na stávající zástavbu rodinných domů při ulici Komenského. Do centra obce je to pěšky několik minut.

Do Brna se vlakem dostanete na hlavní nádraží za necelých 20 minut (3 zóny IDS JMK), autem budete v Brně případně na dálnici D1 za 15 minut. Střelice patří k obcím, v nichž se dodnes aspoň zčásti udrželo kulturní dědictví minulých generací, projevující se dosud živým místním nářečím, písněmi, tanci a některými dochovanými zvyky.

Blízkost přírodního parku Bobrava vás bude lákat ke každodenním procházkám přírodou či vyjížďkám na kole po mnoha cyklostezkách. Jedná se o chráněné území kolem středního toku říčky Bobravy, které je pokryto především břehovými porosty, mokřady, loukami a smíšenými lesy. Milovníky zvířat rovněž potěší nedaleká jezdecká stáj Podskalní mlýn.

Občanská vybavenost

Dům služeb
Brněnka - smíšené zboží
Potraviny Holešovská
Potraviny CBA
SKLEP prodejna nápojů
Květinářství Střelice
Koupaliště Střelice
TJ Sokol Střelice
Přírodní park Bobrava

Hostinec u Trnků
Restaurace U Nádraží
U Kukačka
Restaurace Sokolovna + salónek
Cukrárna Na Hrázi

Obecní úřad Střelice
Zdravotní středisko
Lékárna
Česká pošta Střelice u Brna
Základní a Mateřská škola Střelice
ZUŠ Střelice
Knihovna
Kostel Nejsvětější Trojice
Dům s pečovatelskou službou

Cesta vlakem z Brna do Střelic přes zastávky Horní Heršpice, Troubsko a Střelice - dolní trvá necelých 20 minut. Autobusová doprava je zajišťována linkou 404 patřící do Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje.