Smart Home v Rezidenci Střelice

Ovládání spotřebičů, efektivní řízení vytápění a stínění, stmívání světel, vytváření světelných scén, zabezpečení – iNELS RF Control se postará o to, abyste mohli všechny prvky ve Vaší domácnosti ovládat jednoduše a efektivně. Váš byt už se sám postará o to, aby Vám doma bylo příjemně, abyste se doma cítili co nejkomfortněji.

Můžete ztlumit světla a zatáhnout žaluzie jedním tlačítkem, takže jediným stiskem získáte požadovanou relaxační atmosféru. V každém pokoji zvlášť si můžete nastavit požadovanou teplotu, která se bude automaticky udržovat v průběhu celého dne dle časového plánu. Nebo si představte, že budete moci ovládat celý byt.

Z pohodlí Vaší postele iNELS RF Control je stavebnice, kterou si skládáte podle Vašich potřeb. Výsledkem je jeden systém, který se kompletně stará o chod Vašeho domova a přináší nejen komfort, ale šetří vám i čas a peníze.


Řídící jednotka

umožňuje programování a centrální ovládání elektroinstalace, ovládání elektroinstalace pomocí mobilní aplikace, včetně vzdáleného přístupu.

Dotyková jednotka

bezdrátová jednotka RF Touch posune ovladače v bytě na vyšší úroveň. Slouží jako centrální ovladač pro všechny prvky elektroinstalace, umí ovládat a vykonávat libovolné scény v kombinaci s osvětlením, stíněním, vytápěním či klimatizací.

Osvětlení

balíček osvětlení vám dá kompletní kontrolu nad světly v bytě. Přinese vám možnost nejen světla spínat, ale také stmívat specifikované okruhy a vytvářet libovolné scény k navození té správné atmosféry pro danou situaci. Tlačítka si každý může umístit, kam se mu bude líbit – fungují bezdrátově.

Zónové vytápění

balíček, který nejen že přináší komfort, ale také spoří peníze. Vytápění každé místnosti můžete ovládat zvlášť a pro každou místnost máte možnost vytvářet specifické teplotní režimy a časové plány. Samozřejmostí je možnost řízení vytápění odkudkoli, pomocí mobilní aplikace.

Stínění

kompletně zaovládá stínící prvky v bytě. Můžete mít pro každou žaluzii vlastní tlačítko, které si umístíte dle libosti, a potom třeba tlačítko, kterým zaovládáte více, či všechny žaluzie najednou. Jednotlivým žaluziím můžete vytvářet časové plány, aby se vždy samy zatáhly v tu správnou hodinu a samozřejmostí je opět vzdálené ovládání pomocí mobilní aplikace.

Klimatizace

pomocí spínacího prvku pro klimatizaci přes mobilní aplikaci vytvoříte časové plány, zapnete či vypnete ji na dálku a máte kontrolu nad tím, zda je zrovna aktivní.

VÍCE O iNELS